ÜRÜNLER

paslanmaz korkuluk 10

Bilgi Al
Teklif Al

paslanmaz korkuluk 10

Paslanmaz Korkuluk Modelimiz 10

Tamamen paslanmaz çelik korkuluk şartnamesine uygun , paslanmaz malzemeler kullanılarak üretimini yaptığımız paslanmaz korkuluk modelimiz sağlam ve dışarıdan gelecek darbeler karşı dayanıklı korkuluk modelidir. Paslanmaz korkuluk modelleri içinde en çok terih edilen korkuluk modellerinden biridir. 

Paslanmaz korkuluk Modeli - 10 tamamen kendi imalatımız ve modelimiz olan bir paslanmaz korkuluk çalışmasıdır. Gerek üretim gerekse montaj hizmeti profesyonel alanında uzman ve deneyimli personelimizce yapılmaktadır. Bu modelimiz ve tüm paslanmaz çelik korkuluk modelleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızda bulunaniletişim formunu doldurabilirsiniz. 

Paslanmaz korkuluk fiyatları modelein özellikleri, ölçü ve uygulama şekline göre değişsede en uygun paslanmaz çelik korkuluk fiyatı çalışmasını paslanmaz çelik sektörünün öncü kurumu olarak sizlere sunmaya hazırız. Tüm paslanmaz korkuluk fiyatları hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Paslanmaz korkuluk sistemleri korkuluk ihtiyacı duyulan her alanda kullanılmaktadır. Paslanmaz korkuluk sistemlerinin kullanım alanları geniştir.

Paslanmaz korkuluk kullanım alanları; paslanmaz duvar korkuluklar, paslanmaz bahçe korkuluğu, paslanmaz merdiven korkuluğu, paslanmaz cam korkuluklar, paslanmaz bian giriş korkulukları, paslanmaz balkon korkulukları vb gibi bir çok alanda kullanılmaktadır.

Paslanmaz korkuluk sistemleri paslanmaz kalitesiyle üretilmektedir Uzun yıllar kullanım garantilidir.

Paslanmaz korkuluk ürünleri modelleri ve farklı çeşitleri ile firmamızda bulunmaktadir.

Paslanmaz korkuluklar modern yapısı ve kalitesiyle en çok tercih edilen korkuluklardır. 

Ürün detayı ve özellikleri Ürün:Mengene Ankraj

Üretici Marka: Proinox®

Ürün Koruma: T.C. Türk Patent Enstitüsü faydalı model ve marka tescili Proinox Paslanmaz geliştirdiği özel mafsallı ve buraya tıklayarak tüm paslanmaz korkuluk ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Paslanmaz korkuluk ürün detayları:

Üst Küpeşte borusu: 51 mm paslanmaz boru

Dikmeler             : 32 mm paslanmaz boru

Emniyet çubukları  : 16 mm paslanmaz boru

Köşe Dönüşler      : 51 mm patent dirsek

Dikme Mafsal       : 32×51 paslanmaz mafsal

Dikme Rozet        : 32 mm pres rozet

Dikme Çubuk tutucu: 16 mm boru yüzük

Boru Yüzük Vidası : m.6×35 mm imbus paslanmaz vida

Ankraj                : 55×5 mm paslanmaz filanş

Ankraj Dondurma  : 410 mm kimyasal epoksi (memochem) Alman menşei