ÜRÜNLER

Paslanmaz Korkuluk-2

Bilgi Al
Teklif Al

Paslanmaz Korkuluk-2

 

Paslanmaz Korkuluk Modelimiz 2

Tamamen paslanmaz çelik korkuluk şartnamesine uygun , paslanmaz malzemeler kullanılarak üretimini yaptığımız paslanmaz korkuluk modelimiz sağlam ve dışarıdan gelecek darbeler karşı dayanıklı korkuluk modelidir. Paslanmaz korkuluk modelleri içinde en çok terih edilen korkuluk modellerinden biridir.  

Paslanmaz korkuluk Modeli - 2 tamamen kendi imalatımız ve modelimiz olan bir paslanmaz korkuluk çalışmasıdır. Gerek üretim gerekse montaj hizmeti profesyonel alanında uzman ve deneyimli personelimizce yapılmaktadır. Bu modelimiz ve tüm paslanmaz çelik korkuluk modelleri hakkında detaylı bilgi için sayfamızda bulunaniletişim formunu doldurabilirsiniz.  

Paslanmaz korkuluk fiyatları modelein özellikleri, ölçü ve uygulama şekline göre değişsede en uygun paslanmaz çelik korkuluk fiyatı çalışmasını paslanmaz çelik sektörünün öncü kurumu olarak sizlere sunmaya hazırız. Tüm paslanmaz korkuluk fiyatları hakkında detaylı bilgi ve sipariş için bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 

Paslanmaz Korkuluk-2 Ürünü detay ve özellikleri

Üst Küpeştesi : 51 mm paslanmaz boru
Dikmeler      : 32 mm paslanmaz boru
Emniyet çubukları: 16 mm paslanmaz boru 3 sıralı
Köşe Dönüşler : 51 mm patent dirsek
Dikme Mafsal : 32×51 krom paslanmaz mafsal
Dikme Rozet : 32 mm pres rozet
Dikme Çubuk tutucu : 16 mm boru yüzük
Boru Yüzük Vidası : m.6×35 mm imbus paslanmaz vida
Ankraj : 55×5 mm demir boyalı filanş
Ankraj Dondurma : 410 mm kimyasal epoksi

Paslanmaz korkuluk imalatları tüm modeller ve çeşitler olarak üretilmektedir.

Paslanmaz korkuluk imalatlarında işçilik olarak bir çok aşamadan geçen paslanmaz korkuluklar uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

Paslanmaz korkuluk üretimlerimiz uzman kadromuz ve keibimizler birlikte yapılarak maontaj işlemiyle uygulama son ermektedir.

Paslanmaz korkuluklar fiyat bakımından minimum seviyeden başlayarak maxsimum seviyeye kadar kalite standarlarına göre yükselmektedir.